Glutensiz

Limon Dereotu Soslu Bahar Tavuk Salatası

Written by admin

Bahar Tavuk Salatası, bahar dolu bir tabaktır. Her türlü bahar sebzesi, çilek ve yağsız kızarmış tavuk göğsü dilimleri bu salatayı bir öğün yapar. Bu gönderi Lilydale tarafından desteklenmektedir. Her zaman olduğu gibi, tüm görüşler bana aittir.

Çilek, bahar sebzeleri ve tavuk salatası

Bahar Sebzeleri

Her şeyin taze ve yeni olduğu yılın bu zamanını sevmiyor musunuz? Bahçede veya pazarda ortaya çıkan ilk ürünleri dahil etmeyi seviyorum. Hepsi tazeliğin zirvesinde ve tadını çıkarmanın daha iyi bir yolu var, ama hepsini bu taze ve lezzetli bahar salatasında birleştirmek.

Bunun için, lezzetli Fırında Kavrulmuş Oymalı Tavuk Göğsü kullanarak eksiksiz bir yemek yapmak için Lilydale® ile birlikte çalışıyorum.

Salata ve Feta ile bir masada birkaç farklı yemek türü

Lezzetli, Kullanışlı Tavuk

Günler uzuyor ve ısınıyor, bu yüzden kim mutfakta vakit geçirmek ister ki, dışarısı çağırdığında? Lilydale® Fırında Kavrulmuş Oymalı Tavuk Göğsünün sevdiğim yanı da bu. Elinizin altında olması çok uygun, sizin için önceden kavrulmuş ve oyulmuş. Bu bahar tavuk salatası ve bu Tay Kırmızı Körili Tavuk Çorbası gibi diğer pek çok hızlı ve lezzetli yemek için mükemmel.

Tavuklu salata tabağı ve bir ayrı tabak

Lilydale, 75 yılı aşkın bir süredir Kanadalıları birinci sınıf tavuk ve hindi ürünleriyle besleyen bir Kanada şirketidir. Hepsi Kanada çiftliklerinden temin edilen çeşitli taze, dondurulmuş, şarküteri, kahvaltılık ve oymalı kümes hayvanı ürünleri üretiyorlar.

Ürünleri, ailem için alışveriş yaparken seçtiğim ürünlerdir çünkü lezzetli ve kaliteli olduklarına her zaman güvenebilirim.

Salata ve Feta ile bir masada bir sürü yiyecek

Bu Bahar Tavuk Salatası Hakkında

Bu, hem doku hem de lezzet açısından her şeye sahip bir salata. Tatlı sulu çilekler, biberli turp çıtırtısı, yumuşak, dünyevi kuşkonmaz ve tatlı bezelye, hepsi sulu tavuk dilimleri ile bu partiyi bir tabakta yapar. Basit bir limon ve dereotu salata sosu mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Bir tabakta taze meyve ve sebzeler

Daha Kolay Yemek İlhamı İster misiniz?

Lilydale®, tavuğun yanı sıra, bu Hindi Kiş Mezelerini yapmak için kullandığım Fırında Oymalı Kızartılmış Hindi Göğsü de yapıyor.. Tavuk Kahvaltılık Sosisleri ile yapılan bu lezzetli Kahvaltılık Taquitos’a ve Mango Salsa’lı bu lezzetli Hindi Tacos’a mutlaka göz atın..

Ve diğer birçok lezzetli tarif için Lilydale’s® tarif sayfasına gidin.

Bir kesme tahtası üzerinde bir tabak taze meyve ve sebze

tavuk, çilek, kuşkonmaz, bezelye ve turp salatası

Bu Tavuk Salatasını Önceden Yapabilir misiniz?

Bu salatayı mutlaka önceden yapıp ağzı kapalı bir kapta buzdolabında saklayabilirsiniz. Yeşillikleri çıtır ve taze tutmak için servis yapmadan hemen önce salata suyunu atmayın. Bunu okul veya iş yemekleri için de paketleyebilir, salatayı yemek zamanı gelene kadar ayrı tutabilirsiniz.

Bir kesme tahtası üzerinde bir paket pişmiş tavuk

Masada bir tabak yemek

Yemek tarifi

Bir masada tavuklu salata tabağı

Limon Dereotu Soslu Bahar Tavuk Salatası

Çilek ve tüm bahar sebzeleri ile taze, lezzetli bir salata, onu bir yemek haline getirmek için tavukla tepesinde.